Tes 32 Dreamer jest komfortowym przestronnym jachtem dla 8-10 osób o ciekawej kolorystyce zabudowy, sprawiający, że żeglowanie staje się prawdziwą przyjemnością.


Łatwy w prowadzeniu, bezpieczny, wyposażony w echosondę z GPS-em i koło sterowe, światła nawigacyjne, Lazy Jack, Rolfok i oczywiście patent do kładzenia masztu. W kambuzie znajdziemy lodówkę, WC chemiczne, umywalkę, dwupalnikową kuchenkę, ujęcie pitnej i zaburtowej wody zasilanej pompą ciśnieniową, radio, stolik i prysznic w kokpicie oraz tak oczekiwane przez wytrawnych ( i nie tylko) żeglarzy bezpieczne ogrzewanie.

Jacht jest wyposażony w instalację elektryczną odpowiednio zabezpieczoną oraz prostowniki wysokiej klasy ładujące 2 akumulatory żelowe, główny 140 Ah i rezerwowy 72 Ah. Dodatkowo na jachcie znajduje się przetwornica 12V/230V z gniazdem USB 5V. Tes Dreamer napędzany jest silnikiem zaburtowym Honda o mocy 10 KM ze śrubą czterołopatową o małym skoku, co sprawia że napęd jest optymalny na małych prędkościach przy manewrowaniu, a dodatkowo ekonomiczny. Silnik jest zamontowany w studni i obraca się razem z kołem sterowym, taki układ powoduje, że cały strumień wody ze śruby kierowany jest na płetwę sterową co sprawia, że jacht, mimo swych rozmiarów, jest bardzo zwrotny. W sytuacji gdy jacht porusza się z bardzo małą prędkością lub stoi w miejscu, Tes 32D został wyposażony w ster strumieniowy dwuwirnikowy. Połączenie obrotu silnika z kołem sterowym i steru strumieniowego umożliwia manewrowanie praktycznie w każdym porcie nawet mało doświadczonym żeglarzom.
Ten jacht to satysfakcja dla weteranów żeglarstwa, młodzieży, ale również wygoda dla całych rodzin, Dreamer - to jacht dla Ciebie!

Dane techniczne

Długość 969 cm
Szerokość 295 cm
Wysokość masztu 1100 cm
Zanurzenie 43 cm
Zanurzenie z mieczem 170 cm
Wysokość wnętrza 190 cm
Powierzchnia żagli 40 m2
Miecz 120 cm, obrotowy
Silnik HONDA 10 KM
Ilość miejsc do spania 9
Zbiornik na wode pitna 80 l