Laguna jest wygodnym i przestronnym jachtem dla 6 (max. 8) osób o ciekawej kolorystyce, łatwy w prowadzeniu i bezpieczny. Małe zanurzenie sprawia, że możesz cumować praktycznie przy każdym brzegu.


Na pokładzie jest sporo miejsca, a na rufie i dziobie drabinki ułatwiające zajście na ląd, te cechy z pewnością docenią nie tylko panie.  W kambuzie znajdziemy umywalkę, dwupalnikową kuchenkę, ujęcie pitnej i zaburtowej wody zasilanej pompą ciśnieniową, radio oraz stolik w kokpicie.

Ten nowoczesny jacht nie sprawi zawodu doświadczonym jak i wymagającym żeglarzom - to jacht też dla Ciebie!

Wysokiej jakości wyposażenie: kabestany, stopery, rolfok. Zastosowana przekładnia umożliwia łatwe podnoszenie i opuszczanie uchylnego miecza. Dzięki zastosowanemu patentowi stawianie i kładzenie masztu jest łatwe. Wszystkie liny obsługiwane są z kokpitu. Niewielkie zanurzenie umożliwia cumowanie bezpośrednio przy brzegu. Duża ilość żagla sprawia, że jacht jest bardzo szybki. W kambuzie jachtu znajdziecie dwupalnikową kuchenkę gazową oraz zlew z bieżącą wodą. Komplet naczyń, sztućców, garnków, cedzak oraz patelnia uzupełniają wyposażenie kuchni. Składany stolik wewnątrz jachtu oraz dodatkowy w kokpicie umożliwia wygodne spożywanie posiłków. Duża ilość bakist oraz jaskółek ułatwia przechowywanie bagażu. W jachcie wydzielono WC z toaletą chemiczną. Instalacje elektryczna 12V i 230V z możliwością ładowania akumulatorów. Jacht posiada przetowrnicę 230V oraz gniazdo 12V.

Dane techniczne

Długość 730 cm
Szerokość 274 cm
Wysokość masztu 950
Zanurzenie 34 cm
Zanurzenie z mieczem 145 cm
Wysokość wnetrza ok. 180 cm
Powierzchnia żagli 29 m2
Miecz uchylny
Silnik 5 KM
Ilość miejsc do spania 6+2
Zbiornik na wode pitna 20 l