II Regaty Maxus Challenge
Bardzo udana impreza gratulujemy organizatorom. Skorzystaliśmy z okazji do ścigania i nauki.
Wystartowaliśmy w pięciu wyścigach i wszystkie wygraliśmy.
Przed rokiem też startowalismy z powodzeniem w tej wyjątkowej imprezie to już nasze drugie zwycięstwo. Nie wynik w tych regatachj jest najważniejszy ale
możliwość "uzyskania tajemnej wiedzy", która z pewnościa pozwoli nam pływać jeszcze lepiej i mieć szansę na wysokie miejsca w kolejnych regatach.
 
Piszą o nas!
W regatach Maxus Challenge mamy 6 zwycięstwo, bo wygraliśmy wszystkie 5 biegów i jeden protest, którego ... nie zgłaszaliśmy, a powinniśmy?
Zdjęcia i fragment relacji - northman.pl
"Odbyła się, ... prelekcja pod tytułem „Regaty żeglarskie okiem sędziego”. W jej trakcie, w ramach szkolenia, przeprowadziliśmy całą procedurę protestową, rozpatrując publicznie rzeczywistą sytuację, która miała miejsce podczas drugiego wyścigu klasyfikowanego pomiędzy jachtami ‘Mazurska Perła’ i ‘Libra’. Uczestnicy II Maxus Challenge mieli możliwość zobaczenia, na żywo, od początku do końca, jak taka procedura wygląda „od kuchni” i że nie jest to aż takie straszne przeżycie. Dziękuję sternikom powyższych jachtów, Maćkowi i Krzysztofowi, za udział w tym przedsięwzięciu. Dzięki waszemu doświadczeniu, nasz pokaz miał wysoki poziom edukacyjny dla wszystkich zgromadzonych."