Jacht Mellody 30 jest komfortowym przestronnym jachtem dla 9 osób o sportowej charakterystyce, sprawiający, że żeglowanie staje się prawdziwą przyjemnością. 


Łatwy w prowadzeniu, bezpieczny, wyposażony w telewizor z DVD (DVB-T), ster strumeniowy, Lazy Jack, Rolfok i oczywiście patent do kładzenia masztu. Kambuz wyposażony w lodówkę, umywalkę, dwupalnikową kuchenkę, ujęcie pitnej i zaburtowej wody zasilanej pompą ciśnieniową, dodatkowo radio, stolik w kokpicie, WC chemiczne, oraz bezpieczne ogrzewanie.

Jacht jest wyposażony w instalację elektryczną odpowiednio zabezpieczoną oraz prostowniki wysokiej klasy ładujące 2 akumulatory żelowe, główny 170 Ah i rezerwowy 140 Ah. Dodatkowo na jachcie znajduje się przetwornica 12V/230V z gniazdem USB 5V. Mellody 30 napędzana jest silnikiem zaburtowym o mocy 10 KM ze śrubą czterołopatową o małym skoku, co sprawia że napęd jest optymalny na małych prędkościach przy manewrowaniu, a dodatkowo ekonomiczny. Silnik jest zamontowany na pawęży i obraca się razem ze sterem. Mimo sporych rozmiarów, jest bardzo zwrotny. W sytuacji gdy jacht porusza się z bardzo małą prędkością lub stoi w miejscu, Mellody 30 została wyposażona w ster strumieniowy dwuwirnikowy. Połączenie obrotu silnika ze sterem i steru strumieniowego umożliwia manewrowanie praktycznie w każdym porcie nawet mało doświadczonym żeglarzom.

Ten jacht to satysfakcja dla Ciebie i Twojej rodziny, Mellody 30 - to jacht bardzo szybki i wygodny!

Dane techniczne

Długość 878 cm
Szerokość 296 cm
Wysokość max. 1260 cm
Zanurzenie 46 cm
Zanurzenie z mieczem 172 cm
Wysokość wnętrza 201 cm
Powierzchnia żagli 41 m2
Miecz 126 cm, obrotowy
Silnik zaburtowy 10 KM
Ilość miejsc do spania 9
Zbiornik na wode pitna 60 l