Jacht Shine 30 jest komfortowym przestronnym jachtem dla 10 osób o sportowej charakterystyce, z trzema oddzielnymi kabinami, sprawiający, że żeglowanie staje się prawdziwą przyjemnością.


Łatwy w prowadzeniu, bezpieczny, wyposażony w telewizor z DVD (DVB-T), ster strumeniowy, koło sterowe, głębokościomierz, busolę, Lazy Jack, Rolfok i oczywiście patent do kładzenia masztu. Ciekawym i przydatnym elementem dodatkowego wyposażenia jest szprycbuda, która chroni zejściówkę przed deszczem i słońcem, oraz pozwala zachować czystośc na jachcie. 
Kambuz wyposażony w lodówkę, umywalkę, dwupalnikową kuchenkę, ujęcie pitnej i zaburtowej wody zasilanej pompą ciśnieniową, dodatkowo radio, stolik w kokpicie, WC chemiczne, oraz bezpieczne ogrzewanie (diesel).

Jacht jest wyposażony w instalację elektryczną odpowiednio zabezpieczoną oraz prostownik wysokiej klasy ładujące 3 obwody akumulatorów żelowych, główny 170 Ah, rezerwowy 85 Ah i steru strumieniowego 170 Ah. Dodatkowo na jachcie znajduje się przetwornica 12V/230V z automatycznym przełączaniem zasilania zewnętrznego 230V. Shine 30 napędzana jest silnikiem zaburtowym o mocy 20 KM (Honda), duża moc jest przydatna przy manewrowaniu, a dodatkowo  daje sporą prędkośc jednostce. Silnik jest zamontowany w studni i zabezpieczony osłoną. Mimo sporych rozmiarów, jest bardzo zwrotny i wygodny w prowadzeniu i manewrowaniu. W sytuacji gdy jacht porusza się z bardzo małą prędkością lub stoi w miejscu, Shine 30 została wyposażona w wydajny ster strumieniowy (Vetus). Jacht jest bogato wyposażony w osprzęt wysokiej klasy. Lodówka jest bezpieczna, zasilana tylko energią elektryczną!

Shine 30 to wyjątkowy jacht nowej linii, jakich na Mazurach niewiele. W tym jachcie poczujesz satysfakcję!

Dane techniczne
Długość 890 cm
Szerokość 305 cm
Wysokość max. 1300 cm
Zanurzenie 55 cm
Zanurzenie z mieczem 170 cm
Wysokość wnętrza 190 cm
Powierzchnia żagli 47 m2
Miecz uchylny
Silnik zaburtowy 20 KM
Ilość miejsc do spania 10
Zbiornik na wode pitna 80 l